Каталог
3 відгуки
Універсальна рукавичка AC01
Повний опис
Артикул: AC01_B
500 грн.
Купити
  • Опис
  • Вiдгуки3

Рукавичка XP-Pen AC01 - аксесуар, необхідний для легкого ковзання руки по активній області графічного планшета. AC01, призначена для використання з графічними планшетами, LED панелями, а також графічними дисплеями, створена з високоеластичного матеріалу лайкра. Окрім зменшення тертя між рукою та робочою поверхнею, рукавичка допоможе уникнути жирних слідів та дрібних подряпин на вашому графічному планшеті, зберігаючи цілісність та зовнішній вигляд пристрою. AC01 універсальний, підходить для роботи як лівою, так і правою рукою.

Рукавичка AC 01 відгуків

Середня оцінка покупців:(3)5.00 з 5 зірок

2
0
0
0
0
1
без оцінки
Ковтун Ольга
Ковтун Ольга08 травня 2019 04:35
Незаменимая вещь

Перчатка была в комплекте с моим стареньким Star 06. Незаменимая вещь, так как летом очень потеет рука и рисовать просто невозможно

Владгарант Владимир
Владгарант Владимир06 січня 2019 21:07
Перчатка не для всего

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!!!
Перчатка совершенно не нужна для планшетов с неактивным пером (а здесь представлены, в основном, такие), т.к. тачпад совершенно никак не реагирует на прикосновение пальцев или кисти руки.
Приобрести ее можно разве, что (как описал предыдущий комментатор) для более легкого скольжения по планшету. Но, думаю, что за более дешевую цену можно купить на рынке аж пару таких, которые должны были бы только скользить.

Филоненко Валерий Эдуардович
Филоненко Валерий Эдуардович22 грудня 2018 14:29
Отличная перчатка!

Перчатка супер, рука в перчатке легко скользит по планшету и намного меньше устает. Спасибо!

Каталог