ГАРАНТІЯ ТА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПРОДУКЦІЇ XP-PEN

1. Онлайн-магазин «XP-Pen.com.ua» несе гарантійні зобов'язання і здійснює необхідне обслуговування графічних планшетів, дисплеїв, а також аксесуарів для XPPen, придбаних на нашому сайті.

2. Онлайн-магазин «XP-Pen.com.ua» пропонує своїм клієнтам 24-місячну гарантію на всі моделі графічних планшетів, дисплеїв і 3-місячну гарантію на оригінальні аксесуари (електронні пера та підставки під них, USB-кабелі, кабелі живлення).

3. Гарантійне обслуговування продукції XPPen забезпечується протягом 24-х місяців з дня покупки.

4. Гарантійне обслуговування надається тільки покупцям сайту «XP-Pen.com.ua».

Вид гарантійного обслуговування залежить від терміну, який пройшов з моменту покупки. До 14 днів включно з дня покупки пошкоджена продукція може бути замінена або відремонтована. По закінченню цього терміну пошкоджена продукція підлягає виключно ремонту.

Для здійснення гарантійного обміну несправного товару необхідно переконатися в наступних умовах:

  1. Від дня покупки до дня звернення в сервісний центр не пройшло більше 14 днів.
  2. Дефект в роботі приладу виник виключно з вини виробника, а не покупця (гарантія не поширюється на механічні пошкодження).
  3. Були дотримані всі правила експлуатації та зберігання приладу.
  4. Придбана продукція повністю укомплектована.

ВАЖЛИВО!

При підтвердженні несправності заміні підлягає саме несправна деталь, а не весь комплект поставки в цілому.

Звертаємо вашу увагу на те, що планшети фірми XPPen використовуються в якості робочої поверхні і сприймають (відтворюють) тільки й виключно елементи виробництва фірми XPPen (перо/ручка). Використання будь-яких предметів (звичайні олівці, ручки та ін.) та/або аксесуарів інших фірм заборонено, оскільки це може призвести до псування планшета, відмови працювати. Порушення вказаного правила є підставою для відмови в гарантійному обслуговуванні.

При виявленні несправності в роботі продукції XPPen в період до 14 днів покупцеві необхідно не тільки відправити товар в сервісний центр, але і повідомити адміністратора сайту «XP-pen.com.ua». У протилежному випадку наша компанія буде розглядати тільки можливість ремонту, а не заміни пошкодженої продукції.

Замінена продукція або її відремонтовані компоненти мають гарантійний термін, вказаний при початковому оформленні замовлення. Гарантійне обслуговування XPPen здійснюється в спеціалізованих сервісних центрах.

Інтернет-магазин «XP-Pen.com.ua» має юридичне право відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» відмовити в наданні гарантійного обслуговування в таких випадках:

- пошкодження товару здійснив сам покупець або третя особа;
- дефект був викликаний невиконанням інструкції з експлуатації товару;
- дефект був спровокований впливом зовнішнього середовища (вологи, прямих сонячних променів, вогню, хімічних речовин, критично низьких або високих температур, механічних впливів і т.п.);
- дефект, викликаний перебоями енергозабезпечення і тому подібними факторами;
- товар має ознаки некваліфікованого ремонту;
- термін гарантійного зобов'язання вичерпано;
- в інших випадках, передбачених законодавством.

При зверненні за сервісним обслуговуванням доставку оплачує користувач.

Всі спірні питання між інтернет-магазином «XP-Pen.com.ua» і покупцем з приводу технічного стану продукції будуть вирішуватися за допомогою звернення в авторизований сервісний центр XPPen. Виключенням є пошкодження товару третьою стороною з моменту його відправки торговим представником XPPen і моментом отримання замовником. У таких випадках відповідальність за збереження товару лежить на третій стороні (службі доставки, кур’єрі та ін.).

Якщо виникнуть будь-які питання, просимо Вас зв'язатися з нами за телефоном або електронною поштою.